18 lipca 2024

Bycie fit może mieć wiele znaczeń. Generalnie jednak można sprowadzić je do bycia w formie. O kim można powiedzieć, że jest fit? O człowieku, który dba o siebie. Uprawia sporty i zdrowo się odżywia.
Fit już dawno przestało być kojarzone wyłącznie z odchudzaniem. Ograniczenie ilości spożywanego jedzenia nie stanowi bowiem jedynego warunku bycia w dobrej formie. Tę ostatnią buduje się poprzez dbanie o siebie na wiele różnych sposobów. Oczywiście dieta to podstawa. Bez niej trudno marzyć o sylwetce, która będzie się kojarzyła z byciem fit. Jednak oprócz świadomego pracowania nad jadłospisem, liczy się również wysiłek włożony w budowanie kondycji. Nie można bowiem być fit, jeżeli jest się słabym człowiekiem bez formy.
Fit to w pewnym stopniu synonim atrakcyjności. Osoby z dobrą kondycją mają piękne ciała, ale również gładszą cerę, zdrowsze włosy i paznokcie. A to dzięki wybieraniu jedzenia, które dostarcza niezbędnych składników odżywczych. Bycie fit obejmuje dbanie o siebie od wewnątrz i na zewnątrz.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.