18 lipca 2024

Bardzo dużo mówi się o tym, jak ważny jest w naszym życiu ruch fizyczny oraz właściwa dieta. Wynika to przede wszystkim z tego, że bardzo duża część naszego społeczeństwa cierpi na problemy związane z otyłością i spowodowane nią schorzenia. W Polsce powstają różne kampanie nakłaniające do zmiany stylu życia i przejście na dietę. Promuje je wielu sportowców, ale również aktorów i innych celebrytów.
Jest to oczywiście niezwykle pozytywny trend, który dosięga całego świata, jednakże niektóre osoby traktują bycie fit zbyt poważnie i zaczynają w chorobliwy sposób uzależniać się od zdrowego stylu życia, nie myśląc o niczym innym. Zaczyna się to od jednej lub dwóch wizyt na siłowni w ciągu tygodnia, a kończy na tym, że spędzają tam one całe dnie, do późnego wieczora. Zaczynają także zażywać przeróżne specyfiki i białka, aby zwiększyć wydajność wykonywanych przez nie ćwiczeń.
Ruch i sport to oczywiście nic złego, gorzej jeżeli prowadzi do destabilizacji życia rodzinnego oraz zaburzeń żywieniowych.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.